Oferta O firmie Kontakt Jak kupować ? Dostawa i wysyłka Regulamin Zamówienia

TELEWIZJA CYFROWA BEZ ABONAMENTU > PROGRAMY DARMOWEJ TELEWIZJI CYFROWEJ > DARMOWE PROGRAMY SATELITARNE > DARMOWE PROGRAMY NAZIEMNE > INSTALACJA TELEWIZJI CYFROWEJ

 PROGRAMY DARMOWEJ TELEWIZJI
 INSTALACJA TELEWIZJI CYFROWEJ
 INSTALACJA DEKODERA CYFROWEGO
 BEZPŁATNA TELEWIZJA CYFROWA
 DARMOWE KANAŁY SATELITARNE
 DARMOWE KANAŁY NAZIEMNE
 CYFROWE DEKODERY UNIWERSALNE


DARMOWE KANAŁY SATELITARNE


Bezpłatna cyfrowa telewizja satelitarna to kanały odbierane z anteny satelitarnej za darmo czyli bez opłacania abonamentu jakiejkolwiek platformy satelitarnej. Kanały darmowe są niekodowane (FTA) czyli ich odbieranie nie wymaga żadnej karty. Odbieranie cyfrowej telewizji satelitarnej nie wymaga zawierania umowy ani ponoszenia comiesięcznych opłat
Telewizja satelitarna dociera swym sygnałem wszędzie- także tam, gdzie nie odbiera telewizja naziemna DVB-T. Możliwość odbioru darmowej cyfrowej telewizji satelitarnej dotyczy nie tylko obszaru całej Polski ale także obszaru całej Europy.Oprócz widocznych w powyższej ramce polskich bezpłatnych kanałów satelitarnych darmowa telewizja satelitarna oferuje także dostęp do bardzo licznych stacji zagranicznych
Niekodowane czyli bezpłatne programy cyfrowej telewizji satelitarnej stanowią większość kanałów jakie nadawane są za pośrednictwem licznych satelitów, których sygnał jest
dostępny praktycznie na obszarze całej Europy. Do odbioru programów darmowych (niekodowanych) wystarczy tylko posiadać antenę oraz odbiornik nazywany w Polsce dekoderem. Warto wiedzieć i pamiętać o tym, że telewizja satelitarna wcale nie jest żadną telewizją płatną a znane oraz powszechnie, intensywnie reklamowane platformy satelitarne (znane bardziej jako NC+, Cyfrowy Polsat, Orange itp.) to tylko i wyłącznie dostawcy telewizji płatnej tj.kanałów zakodowanych sprzedawanych przez te korporacje telewizji płatnej.Odbieranie programow darmowych czyli niekodowanych FTA jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga kupowania pakietu żadnej płatnej platformy.

Oferta programowa bezpłatnej cyfrowej telewizji satelitarnej obejmuje bardzo wiele zagranicznych darmowych kanałow tematycznych w tym również wielu takich, których polskojęzyczne mutacje językowe są znane polskim telewidzom z oferty płatnych platform satelitarnych i telewizji kablowych. Bardzo często jest tak, że program jaki
w swojej oryginalnej wersji językowej (najczęściej angielskiej lub niemieckiej) jest ogólnodostępny czyli bezpłatny i niekodowany FTA wprowadzany jest do Polski ale już jako zakodowana polskojęzyczna mutacja / wersja tego kanału. Takie spolszczenie popularnych darmowych zagranicznych kanałów tematycznych najczęściej nie oznacza jedynie przetłumaczenia na język polski (zwykle przez lektora) lecz także wprowadzenia do polskiej wersji danego kanału bardzo wielu polskich reklam. Można by także stwierdzić, że kodowanie sygnału popularnych programów to już niemalże polska tradycja narodowa i dlatego polskie wersje darmowych kanałow zagranicznych są kodowane czyli płatne.

W poniższej ramce przedstawiamy tylko nieliczne spośród bardzo wielu zagranicznych darmowych kanałów tematycznych nadawanych satelitarnie i dostępnych w Polsce.
Warto odnotować fakt, że darmowa wersja popularnego kanału sportowego EUROSPORT 1 jest niemieckojęzyczna natomiast kanały takie jak NICKELODEON czy TRAVEL Channel dostępne są bezpłatnie z satelity w wersji angielskiej. Wśród wielu darmowych-niekodowanych kanałów satelitarnych obecne są min. kanały muzyczne oraz filmowe.
Dzięki antenie satelitarnej uzyskasz także darmowy dostęp do bardzo licznych bezpłatnych kanałów informacyjnych z całego świata w tym również nadawanych w jakości HD.


Jedną z najbardziej ukrywanych w Polsce informacji na temat telewizji satelitarnej jest fakt, że żadna płatna platforma cyfrowa nie jest właścicielem żadnego satelity.
Statystyczny Kowalski na myśl o instalacji czy odbiorze telewizji satelitarnej niemalże natychmiast odruchowo i bezwarunkowo zastanawia się nad wyborem telewizji płatnej czyli wyborze jakiegoś spośród intensywnie reklamowanych dostawców telewizji płatnej znanych bardziej jako płatne platformy cyfrowe (czyli NC+ oraz Cyfrowy Polsat). W tym miejscu warto wyjaśnić, że płatne platformy satelitarne to po prostu korporacje oferujące odpłatny dostęp do pakietu kanałów zakodowanych (płatnych).
Jeżeli chcesz po prostu odbierać programy darmowej telewizji cyfrowej (także te satelitarne) to najzwyczajniej w świecie nie potrzebujesz kupować płatnych pakietów telewizyjnych. Odbiorca darmowej telewizji cyfrowej po prostu jednorazowo kupuje i instaluje (lub zleca instalację) anteny oraz cyfrowego dekodera uniwersalnego. Dla odmiany najwidoczniej liczni pasjonaci telewizji płatnej czerpiący przyjemność z comiesięcznego ponoszenia systematycznie podnoszonych opłat abonamentu platform oraz kablówek zamiast jednorazowo kupić dekoder oraz antenę zawierają wielomiesięczne umowy o abonament. To właśnie dzięki temu zwyczajowi finansowania telewizji płatnej praktykowanemu od wielu lat przez miliony Polaków to właśnie w Polsce od lat dynamicznie rozwija się biznes telewizji płatnej.Warto wiedzieć, że w bardzo wielu innych krajach (zwłaszcza "ubogiej" Europy Zachodniej) telewizje płatne czyli platformy i kablówki od lat odczuwają skutki kryzysu i mogą zazdościć wielomilionowych zysków jakie systematycznie odnotowują działające w Polsce płatne platformy satelitarne (NC+,Cyfrowy Polsat, Orange).Warto wiedzieć, że darmowe kanały europejskie dostępne są także w Polsce! Odbieranie telewizji satelitarnej wcale nie musi wiązać się z odbieraniem zakodowanych pakietów telewizji płatnej - nie wymaga finansowania platform.

Darmowa czyli niekodowana(FTA)telewizja satelitarna to dostłownie setki różnych programów do odbierania których nie potrzebujesz wcale żadnej płatnej platformy cyfrowej.
Programy satelitarne są dostępne nie tylko z jednego lecz z bardzo wielu satelitów a każdy z nich transmituje inne programy dlatego też warto nie ograniczać się do odbioru sygnału tylko z jednego satelity. Odbieranie telewizji satelitarnej jest prostsze niż myślisz - nie wymaga zawierania żadnej wielomiesięcznej umowy o abonament ani żadnego operatora telewizji płatnej! Darmowa telewizja satelitarna zapewnia dostęp do kanałów których nie oferuje telewizja naziemna a także do kanałów nieobecnych w kablówkach.

HOTBIRD 13E Hot Bird <<13°E>>  to satelita najpopularniejszy w Polsce oraz w bardzo licznych krajach arabskich Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Za pośrednictwem tego właśnie satelity swoje programy transmitują wszystkie niezwykle popularne w Polsce platformy telewizji płatnej (czyli NC+ , Cyfrowy Polsat, Orange...). Wśród kanałów darmowych czyli niekodowanych nadawanych poprzez satelitę Hot Bird obecna jest większość polskich i polskojęzycznych kanałów FTA w tym również polskie kanały cyfrowego radia.

Oferta zagranicznych bezpłatnych programów satelitarnych nadawanych z satelity Hot Bird obejmuje nie tylko arabskie programy religijne i polityczne.Oprócz dużej liczby kanałów arabskich obecne są tu także kanały włoskie w tym liczne stacje telezakupowe oraz
ezoteryczne i teleaudio. HotBird to satelita idealny dla osób poszukujących telewizji arabskiej i włoskiej. Satelita Hot Bird 13E jest najpopularniejszy w Polsce - dla większości  przysłowiowych "Kowalskich" jest to praktycznie jedyny satelita którego znają!! HotBird oferuje także dostęp do nielicznych kanałów anglojęzycznych w tym głównie kanałów informacyjnych oraz wersji INT. czyli umiędzynarodowionych wersji programów nadawanych z różnych krajów np. Russia Today, Press TV Iran , France24 English.
ASTRA 19.2E Astra 1 <<19.2°E>>  to satelita najpopularniejszy w Europie oferujący bezpłatny dostęp do najbogatszej oferty programów HD.
To właśnie za pośrednictwem satelity Astra 19.2E dostępne są bardzo liczne darmowe kanały tematyczne w tym min. EuroSport, Disney Channel, Nickelodeon, VIVA, TLC, Comedy Central, DMAX, Deluxe Music. System satelitarny Astra transmituje programy niemieckie, francuskie,hiszpańskie, holenderskie, szwajcarskie, austriackie a także popularne kanały anglojęzyczne jak BBC World HD czy CNN Int. Satelita ASTRA to najczęściej wybierany satelita w krajach Europy Zachodniej (szczególnie w Niemczech i Francji).
Zasięg sygnału satelity ASTRA 19.2E obejmuje obszar całej Europy (w tym także całej Polski). Posiadając antenę satelitarną w Polsce także możesz odbierać programy dostępne bezpłatnie za pośrednictwem satelitów Astra 19.2E. Oferta programowa satelity Astra obejmuje bardzo liczne bezpłatne czyli niekodowane programy HD (telewizja wysokiej rozdzielczości) oraz kanały tematyczne.ASTRA 2 28.2E Astra 2 <<28.2°E>>  to satelita najpopularniejszy w Wielkiej Brytanii. System satelitarny Astra 2 28.2E transmituje największą liczbę programów angielskich i anglojęzycznych. Warto wiedzieć, że właśnie za pośrednictwem tego satelity nadawane są programy bezpłatnej angielskiej cyfrowej platformy satelitarnej Freesat składającej się wyłącznie z programów darmowych-niekodowanych.
Oprócz darmowej platformy Freesat za pośrednictwem satelity Astra 2 swoje programy transmituje także płatna platforma Sky UK.

Oferta programowa kanałów nadawanych z satelity Astra2 obejmuje szereg programów tematycznych oraz kanały cyfrowego radia
Możliwość odbioru programów z satelity Astra 2 istnieje w całej Europie.Tylko część programów jest niedostępna w Polsce (ukbeam)
Wśród programów niekodowanych FTA z tego satelity obecne są min. Travel Channel , Pick , VlVA, Vintage TV, Heart...

Oferta cyfrowej telewizji satelitarnej nie ogranicza się do niezwykle popularnych w Polsce płatnych platform satelitarnych takich jak NC+, Cyfrowy Polsat czy Orange a dzięki antenie satelitarnej możliwy jest odbiór bardzo bogatej oferty kanałów nadawanych przez wiele różnych satelitów, których sygnał dostępny jest w całej Polsce. Antena satelitarna może zapewniać dostęp do programów, których nie oferują telewizje kablowe i platformy satelitarne. W zasięgu anten satelitarnych w Europie znajduje się wiele bardzo różnych satelitów a każdy z nich oferuje dostęp do innych programów. Posiadając tylko jedną antenę możesz odbierać programy nadawane z wielu różnych satelitów.

Poniżej zamieszczamy linki do wykazów programów darmowych (niekodowanychn FTA) dostępnych z poszczególnych satelitów (kliknij w nazwę satelity aby zobaczyć wykaz)

Hot Bird [13E] Astra 1 [19.2E] Astra 2 [28.2E] Astra 3 [23.5E] Astra 4A [4.8E] Eutelsat 7 [7E]
Eutelsat 9 [9E] Eutelsat 10 [10E] Eutelsat 16 [16E] Eutelsat 36 [36E] Turksat 42 [42E] Badr [26E]
Amos  [4W] Eutelsat 5 [5W] Eutelsat 12 [12.5W] Telestar 12 [15W] Hispasat [30W] Hellasat 2 [39E]

Satelitów których sygnał jest odbiealny w Europie (a także w Polsce) jest znacznie więcej - wykazy satelitów dostępne na stronach pl.kingofsat.net oraz lyngsat.com

PROGRAMY POLSKIE PROGRAMY FILMOWE PROGRAMY MUZYCZNE PROGRAMY DLA DZIECI