Oferta O firmie Kontakt Promocje

BEZPŁATNA TELEWIZJA CYFROWA - BEZ UMOWY ! - BEZ ABONAMENTU ! - NA ZAWSZE ! - BEZ OGRANICZEŃ CZASOWYCH !

    DARMOWA TELEWIZJA CYFROWA
    PROGRAMY DOSTĘPNE BEZPŁATNIE
    INSTALACJA DARMOWEJ TELEWIZJI 
    DEKODER TELEWIZJI CYFROWEJ
    JAK ZAMÓWIĆ ?    INSTALACJE ANTENOWE MULTIROOM
    TELEWIZJA CYFROWA BEZ ABONAMENTU
    BEZPŁATNA TELEWIZJA SATELITARNA
    BEZPŁATNA TELEWIZJA NAZIEMNA DVB-T
    MONTAŻ I SERWIS ANTEN RTV-SAT
    BEZPŁATNA TELEWIZJA ZAGRANICZNA
    CYFROWE DEKODERY UNIWERSALNE
    ANTENY SATELITARNE
    ANTENY TELEWIZYJNE DVB-T
    CYFROWE ZESTAWY SATELITARNE
    ANGIELSKA TELEWIZJA BEZPŁATNA
    NIEMIECKA TELEWIZJA BEZPŁATNA
    TELEWIZJA NA KARTĘ SMART HD+
    MONTAŻ I WIESZANIE TELEWIZORÓW
    ROZDZIELENIE TV NA KILKA TELEWIZORÓW
    INSTALACJA SYSTEMÓW KINA DOMOWEGO
    RODZIELENIE SYGNAŁU INTERNETU W DOMU
    USTAWIENIE I REGULACJA ANTENY SATELITARNEJTELEWIZJA CYFROWA BEZ ABONAMENTU


Odbieranie programów telewizji cyfrowej nie wymaga wcale opłacania abonamentu żadnej kablówki lub płatnej platformy cyfrowj np. NC+, Cyfrowy Polsat itp. Oferta darmowej telewizji nie ogranicza się jedynie do programów jakie nadawane są w ramach naziemnej telewizji DVB-T. Całkowicie bezpłatnie można również odbierać dosłownie setki stacji satelitarnych.
telewizja satelitarna - cyfrowa telewizja dostępna z satelity bez opłat - darmowa telewizja satelitarna Wbrew pozorom telewizja satelitarna nie jest wcale płatna! Aby oglądać kanaly cyfrowej telewizji satelitarnej wystarczy tylko jednorazowo zakupić
i zainstalować antenę satelitarną oraz odbiornik nazywany dekoderem.

Zakupienie sprzętu satelitarnego nie zmusza do opłacania abonamentu żadnej płatnej platfomy cyfrowej. Po jednorazowym zakupie oraz instalacji możesz już odbierać programy z satelity za darmo czyli bez miesięcznych opłat! Jedyne czego potrzebujesz to dowolny telewizor i dekoder cyfrowy.

Oferta programowa bezpłatnej telewizji satelitarnej obejmuje programy, których nie znajdziesz w telewizji naziemnej DVB-T. Wśród licznych stacji satelitarnych obecne są kanały sportowe, muzyczne, informacyjne a takze kanały dla dzieciaków i programy rozrywkowe. Zasięg satelitarnej telewzji sprawia, że odbiór sygnału bezpłatnej telewizji z satelity jest znacznie prostszy niż odbiór sygnału kanałów cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T). 
Telewizja satelitarna dociera praktycznie wszędzie! Nie ważne czy mieszkasz w górach czy nad morzem - zasięg satelity obejmuje obszar całej Polski a nawet Europy. Odbieranie telewizji satelitarnej nie zmusza do opłacania abonamentu jakiejkolwiek płatnej platformy cyfrowej (np. NC+ / Cyfrowy Polsat,Orange itp. itd.) Zdecydowana większość kanałów satelitarnych to programy bezpłatne czyli niekodowane FTA czyli dostępne bez kupowania abonamentu żadnej platformy.


TELEWIZJA SATELITARNA WCALE NIE JEST PLATFORMĄ
!

Odbieranie telewizji cyfrowej z satelity nie wymaga wcale kupowania abonamentu żadnej płatnej platformy satelitarnej.
Zakupienie oraz użytkownie sprzętu satelitarnego nie zmusza do ponoszenia comiesięcznych opłat ani zawierania żadnej umowy! Telewizja satelitarna jest równie bezpłatna jak telewizja naziemna (DVB-T). Oznacza to, że zainstalowanie anteny satelitarnej nie wymaga wybierania żadnego operatora telewizji płatnej (NC+/Cyfrowy Polsat/Orange itp.).Warto wiedzieć
że sprzęt satelitarny dostępny jest na własność bez umowy i bez zobowiązań - można go kupić równie łatwo jak telewizor, pralkę czy odkurzacz. Zakupienie dekodera, anteny, zestawu odbiorczego nie zmusza do kupowania abonanentu platform.Telewizja cyfrowa jest BEZPŁATNA (czyli dostępna bez ponoszenia dodatkowych opłat na rzecz kablówek lub platform).
Darmowa telewizja cyfrowa to zarówno 24 kanały naziemne (DVB-T) jak i dosłownie setki programów satelitarnych.
Żadna spośród niezwykle popularnych w Polsce płatnych platform satelitarnych nie jest właścicielem żadnego satelity!
Platformy cyfrowe telewizji płatnej (np. NC+, Cyfrowy Polsat itp.) to jedynie płatny dodatek do bogatej oferty programów bezpłatnej telewizji satelitarnej i naziemnej.  Aby odbierać telewizję cyfrową (naziemną i satelitarną) nie potrzeba platform.

Telewizja cyfrowa nie ogranicza się do skromnej oferty telewizji naziemnej (DVB-T) a odbieranie telewizji satelitarnej wcale nie zmusza do ponoszenia comiesięcznych opłat ani zawierania żadnej umowy o abonament  jakiejś telewizji płatnej.

Telewizja cyfrowa nie jest żadną płatną platformą satelitarną czy kablówką! Telewizja cyfrowa to po prostu system emisji oraz odbioru programów zapewniający znacznie lepszą jakość i większą liczbę programów niż oferta tradycyjnej telewizji analogowej (np.kablowej). Platformy cyfrowe to tylko dostawcy telewizji płatnej (kanałów kodowanych) oferujący płatne pakiety kanałów, których odbiór możliwy jest pod warunkiem posiadania karty abonenckiej i ponoszenia opłat za odbiór.
Odbieranie programów bezpłatnej telewizji cyfrowej (DVB-T i satelitarnej) nie wymaga posiadania żadnej karty platform.

Telewizja cyfrowa może być odbierana zarówno przez satelitę jak i za pośrednictwem nadajników naziemnych (DVB-T).
Liczba i rodzaj dostępnych programów zależy od tego jaki sposób odbioru sygnału wybierzesz. Płatne platformy cyfrowe
to jedynie płatny dodatek do kilkuset darmowych programów telewizji cyfrowej. Płatne platformy cyfrowe to tylko prywatne korporacje, które sprzedają dostęp do wybranych kanałów płatnych (czyli kodowanych) podczas gdy większość kanałów satelitarnych to kanały całkowicie bezpłatne i ogólnodostępne czyli niekodowane a tym samym dostępne bez platform

Do odbioru programów darmowej cyfrowej telewizji niekodowanej (satelitarnej i naziemnej) wystarczy tylko jednorazowo zainstalować dekoder oraz antenę. Nie ma żadnych dalszych comiesięcznych opłat i nie musisz wiązać się żadną umową. Zakup sprzętu satelitarnego np. dekodera, anteny itp. jest równie prosty jak kupno pralki czy nowego odkurzacza.
Programy darmowej telewizji cyfrowej (naziemnej i satelitarnej) możesz odbierać razem w jednym i tym samym dekoderze! regulamin zakupów
 informacje o firmie
 jak kupować ?
 dostawa i wysyłka
 polityka prywatności
 polityka cokies
 sposoby płatności
Freesat - angielska bezpłatna cyfrowa platforma satelitarna w Polsce
Darmowa telewizja cyfrowa - przejdz na darmową telewizję już dzisiaj!
Multiroom - telewizja cyfrowa na wielu telewizorach - zupełnie niezależnie
Dekodery uniwersalne - niezależne dekodery cyfrowe bez abonamentu!
kontakt