Oferta O firmie Kontakt Jak kupować ? Dostawa i wysyłka Regulamin Zamówienia

JAK KUPOWAĆ ?

Zakupy w naszym serwisie można realizować zarówno w formie pobraniowej (płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesylki z zamówionymi produktami) jak i dokonując przedpłaty na nasz rachunek ING BANK ŚLĄSKI :  82 1050 1256 1000 0023 1501 6846  IBAN : PL  SWIFT : INGBPLPW

Przedpłaty dokonywać można
wyłącznie na podtawie faktury pro-forma otrzymanej od nas w wiadomości e-mail jako potwierdzenie przyjęcia zamówienia.

W tytule wpłaty nr. Pro Formy. Płatność pobraniowa (dokonywana w formie gotówkowej kurierowi przy odbiorze przesyłki) dostępna jest wyłacznie na terytorium Polski.

Bardziej szczegółowe informacje na temat sposobu dokonywania zamówień,płatności oraz ich realizacji dostępne są tu >> zamówienia << oraz w naszym regulaminie

Prowadzimy zarówno sprzedaż bezpośrednią z dostawą do domu i instalacją sprzętu (dotyczy wyłącznie mieszkańców Czechowic-Dziedzic, Bielska-Białej oraz okolic) jak i sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem naszego sklepu online oraz firmy kurierskiej DPD dostarczającej zamówione produkty na wskazany przez Klienta adres.
Przesyłki kurierskie wysyłamy zarówno do Polski jak i do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Szczegółowe informacje na temat wysyłki tutaj : >> dostawa i wysyłka <<

Zamówienia można składać drogą elektroniczną (przez wysłanie wiadomości e-mail na adres sklep@extremesat.pl lub biuro@extremesat.pl).płatność może być dokonana przy odbiorze przesyłki kurierskiej (tzw. pobranie) lub poprzez realizację przedpłaty na nasz rachunek bankowy. Zamówienia można również dokonać przez telefon- dzwoniąc pod numer (32) 214 64 58. Oferujemy zarówno cyfrowe dekodery uniwersalne (satelitarno-naziemne) jak i akcesoria instalacyjne w tym konwertery, przełączniki i zwrotnice.

Uprzejmie informujemy, iż prowadzimy sprzedaż wysyłkową zarówno do Polski jak i do wszystkich krajów Unii Europejskiej. W przypadku przesyłek zagranicznych jedyną
możliwą formą płatności za zakupy jest przelew/przedpłata na rachunek bankowy ponieważ firma kurierska DPD nie świadczy usługi pobranie dla przesyłek zagranicznych.
Koszt przesyłki kurierskiej krajowej jest znacząco mniejszy od kosztu przesyłkek międzynarodowych. Więcej na termat kosztu przesyłek kurierskich tu > dostawa i wysyłka < DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ WŁAŚNIE U NAS ?

Nie jesteśmy "zwykłym sklepem internetowym" którego działalność ogranicza się tylko do przepakowywania produktów z większych do mniejszych pudełek i ich wysyłki.
Naszą firmę tworzą profesjonaliści z pasją - zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji antenowych RTV-SAT a naszą specjalizacją są systemy zbiorcze MULTIROOM.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji sprzętu satelitarnego i dlatego też w naszym sklepie oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty a każdy dekoder,
który wysyłamy jest każdorazowo sprawdzany pod względem jakości oraz konfigrurowany. Dzięki temu kupując dekoder właśnie w naszej firmie masz pewność że otrzymasz sprzęt sprawdzony i gotowy do pracy - z aktualna i pogrupowaną temaytycznie listą prorgamów darmowej telewizji cyfrowej obejmującą zarówno kanały polskie jak i telewizje zagraniczne. Wraz z przygotowanym dekoderem otrzymasz również naszą autorską instrukcję instalacji/konfiguracji anteny satelitarnej dzięki której będziesz mógł odbierać programy europejskiej darmowej cyfrowej telewizji satelitarnej, które nie są dostępne w ofercie żadnej spośród niezwykle popularnych w Polsce płatnych platform cyfrowych.
Naszym Klientom zapewniamy również telefoniczną pomoc przy konfiguracji/instalacji zakupionego u nas sprzętu. Typowe sklepy internetowe nie oferują takich usług.

Produkty, które oferujemym zawsze sprawdzamy pod względem jakości i prawidłowego funkcjonowania a do każdej przesyłki dołączamy fakturę VAT stanowiącą podstawę do 24 miesięcznej gwarancji. Paczki przygotowujemy z należytą, dużą starannością tak aby produkt dotarł do Ciebie nienaruszony. Używamy do tego celu odpowiednich pudełek oraz folii. Nasze paczki dostarcza sprawdzona firma kurieska DPD na której możesz polegać. Wyróżnia nas zindywidualizowane podejście do każdego Klienta. Jeśli
chcesz uzyskać nie tylko produkt ale też pomoc w jego zainstalowaniu lub konfiguracji to dobrze trafiłeś!Z przyjemnością odpowiemy na nurtujące Cię pytania techniczne.

ZOBACZ CO OFERUJEMY - DOWIEDZ SIĘ CO AKTUALNIE JEST DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE
 
Cyfrowe dekodery uniwersalne HD dostępne bez umowy, bez abonamentu i bez comiesięcznych opłat/doładowań!
Odbiorniki cyfrowej telewizji satelitarnej i naziemnej niedostępne w ofercie platform satelitarnych.
Cyfrowa angielska telewizja (i radio) dostępne w Polsce!
Kanały filmowe,seriale, programy rozrywkowe, muzyczne, podróżnicze, informacyjne, bajkowe i stacje radiowe z UK
dostępne z anteny satelitarnej bez umowy i abonamentu!
Instalacja, serwis, naprawa,regulacja anten satelitarnych
oraz telewizyjnych DVB-T. Montaż i ustawianie anten profesjonalnym miernikiem HD. Reaizujemy zarówno instalacje indywidualne jak i systemy zbiorcze dla domów
Cyfrowa telewizja dostępna w całym domu niezależnie na wielu telewizorach! Prawdziwy cyfrowy multiroom, który nie wymaga zwierania umowy o abonanament żadnej płatnej platformy satelitarnej ani żadnej kablówki!
Cyfrowa telewizja niemiecka(i radio)dostępne w Polsce!
Ponad 140 kanałów telewizyjnych w tym bardzo liczne stacje tematyczne (min. EUROSPORT,  TLC, Disney, Comedy Central, Nickelodeon...) a także kanały HD.
Więcej satelitów - więcej ciekawych darmowych kanałów cyfrowej telewizji satelitarnej! Odkryj bogatą ofertę stacji satelitarnych, których nie ma w ofercie polskich platform telewizji płatnej a są dostępne z satelitów bezpłatnie!!
Telewizja Na Kartę SMART HD+ to popularny pakiet polskich kodowanych programów satelitarnych dostępny bez zawierania umowy i bez comiesięcznego abonamentu
platform. To karta do dekodera, która umożliwia odbiór wielu popuplarnych kanalów polskich z satelity.Pakiet ten to często alternatywa tam gdzie nie ma zasięgu DVB-T
Nowoczesny cyfrowy dekoder satelitarno-naziemny HD
wyposażony dodatkowo w uniwersalny czytnik kart dzięki czemu można za jego pośrednictwem nie tylko odbierać kanały darmowe(niekodowane) lecz także kanały płatne oferowane przez różne platformy- ten dekoder obsługuje
karty nie jednej lecz wielu różnych platform satelitarnych.
Ekonomiczny dekoder do odbioru niekodowanych stacji satelitarnych (FTA). Odbiornik bezpłatnej satelitarnej telewizji cyfrowej. Najtańsze rozwiązanie dla chcących oglądać tylko niekodowane kanały z dowolnego saetlity.
Dekoder FTA zapewnia dostęp do licznych programów zagranicznych ale także do niektórych polskojęzycznych.

Jesteśmy firmą instalacyjno-handlową i w naszej ofercie oprócz produktów dostępna jest także szeroka gama usług serwisowo-instalacyjnych takich jak instalacja anten, ustawianie i regulacja anten a także naprawa, rozbudowa i modernizacja instalacji antenowych (zarówno systemów zbiorczych RTV-SAT w budynkach wielomieszkaniowych jak i indywidualnych w domach jedno i wielorodzinnych). Uprzejmie informujemy, że usługi instalacyjne dostępne są tylko dla mieszkańców Czechowic-Dziedzic i Bielska-Białej a także okolic tych miejscowości.  Oprócz produktów wymienionych na tej stronie oferujemy także wiele innych - zadzwoń i zapytaj o dostępność produktu, którego szukasz!