Oferta O firmie Kontakt Jak kupować ? Dostawa i wysyłka Regulamin Zamówienia

Dekodery uniwersalne HD to odbiorniki satelitarnej i naziemnej telewizji cyfrowej (2w1!). Dekodery uniwersalne odbierają programy darmowe czyli niekodowane FTA a także umożliwiają korzystanie z kart platform telewizji satelitarnej - Oferujemy dekodery uniwersalne satelitarno-naziemne na własność bez umowy i bez abonamentu!


OPTICUM X405 HD COMBO Opticum X405 HD Combo to jeden z najtańszych odbiorników  combo (satelitarno-naziemnych) dostępnych na rynku w Polsce.
Pasjonatów i wielbicieli niezwykle popularnych w Polsce platform telewizji płatnej ucieszy fakt, że dekoder posiada czytnik kart conax dzięki czemu możliwe jest też korzystanie z oferty Telewizji Na Kartę.
Wartopamiętać, że dekoder X405 nie posiada złącza modułów CAM przez co nie można za jego pośrednictwem korzystać z NC+ czy też Cyfrowego Polsatu - taką możliwość oferują inne,droższe dekodery.

Odbieranie programów bezpłatnej cyfrowej telewizji satelitarnej oraz naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T wcale nie wymaga karty

Ten model odbiornika satelitarno-naziemnego HD adresowany jest dla najmniej wymagającego użytkownika tv, któremu wystarczy tylko prosty w obsłudze, niewielki odbiornik satelitarno-naziemny hd
przeznaczony głownie do odbioru oferty kanałów darmowej telewizji cyfrowej (niekodowanych programów z satelity i z naziemnej tv).

Warto wiedzieć, że pomimo bardzo ekonomicznej konstrukcji oraz okrojonych funkcji (brak multimediów internetowych itp.) dekoder ten zapewnia możliwość odbioru programów w jakości FULL HD.
Oprogramowanie uwzględnia osobne listy programów telewizyjnych oraz radiowych-pozwala na dowolne zmienianie kolejności kanałów.

Dekoder Opticum X405 HD Combo dostarczany jest z pilotem :
Cena : 179,00 zł brutto

Dekoder Opticum X405 HD Combo to jeden z najtańszych odbiorników satelitarno-naziemnych
HD spełniający oczekiwania mniej wymagających użytkowników. Pomimo niskiej ceny zachowane zostały parametry jakościowe obrazu oraz szereg funkcji multimedialnych znanych z dużo droższych dekoderów.

Dekoder jest urządzeniem z segmentu budżetowych a mimo to umożliwia jednoczesne nagrywanie 2 różnych programów w tym samym czasie. Do dyspozycji użytkownika jest 8 grup kanałów ulubionych.
Oprócz darmowych kanalów (FTA) dekoder pozwala na odbiór kanałów kodowanych w systemie Conax.

Pod klapką na panelu czołowym znajduje się czytnik kart CONAX np. dla Telewizji Na Kartę Smart HD+

Dekoder Opticum X405 HD Combo wyposażony jest w daw złącza USB dzięki którym możliwe jest zarówno nagrywanie programów jak i odtwarzanie plików multimedialnych audio-video z nośników danych takich jak pendrive czy dysk twardy HDD podłączony do portu USB.

-odbiór sygnału satelitarnego DVB-S/DVB-S2(H264)

-odbiór sygnału naziemnego DVB-T/DVB-T2(H264)

-funkcja nagrywania na USB (PVR Ready)

-funkcja TIMESHIFT

- czytnik kart abonenckich CONAX (np. Telewizja Na Kartę SMART HD+)

- funkcja fastscan (szybkie wyszukiwanie programów Telewizja Na Kartę Smart HD+)

- obsługa rozdzielczości FULL HD (1080P)

- współpraca z przełącznikami DISEqC oraz obrotnicami anten

- 4 segmentowy wyświetlacz  numeryczny LED w kolorze zielonym

- złącze LAN dla podłaczenia dekodera do sieci Internet (do routera)

- złącze Digital Audio S/PDIF (coaxial)Tylko u nas kupując dekoder otrzymasz urządznie przygotowane do pracy- z gotową,ułożoną listą programów darmowej telewizji satelitarnej porupowanych według kategorii: filmy, bajki, sport, muzyka, informacje,rozrywka,dokument, HDTV. Na liście obecne są zarówno kanały z satelity HotBird 13E jak i kanały europejskie z satelitów ASTRA. Wraz z dekoderem otrzymasz naszą autorską instrukcję instalacji satelitarnego zestawu antenowego.

Dekoder Opticum X405 HD Combo nie posiada funkcji sieciowych
czyli nie umożliwia korzystania z YouTube i innych dodatków.
Warto wiedzieć,że dekoder pełni także funkcje odtwarzacza plików multimedialnych (aduio-video) w tym DiviX oraz MP3 z nośnika USB

Po podłączeniu do gniazda USB pamięci zewnętrznej (pendrive lub dysk twardy HDD) możliwe jest nagrywanie programów i korzystanie z funkcji TIME-SHIFT (czyli. cofanie/przewijanie telewizji"na żywo").

Oprócz oglądania i nagrywania programów telewizyjnych dekoder też umożliwia odbieranie programów cyfrowego radia z satelity.


Dekoder dostarczany jest z polskojęzyczną instrukcją obsługi oraz pogrupowaną tematycznie listą programów satelitarnych FTA czyli kanałów darmowych nadawanych z satelitów HotBird oraz Astra 19.2E i Astra2 28.2E.Wraz z dekoderem otrzymasz też
ilustrowaną instrukcję instalacji anteny satelitarnej krok po kroku.

 instrukcja obsługi Opticum X405combo(j.polski)
 wykaz kanałów darmowych FTA (niekodowanych)CRYPTOBOX AB 652 HD COMBO
cena: 349,00 zł zobacz opis

CRYPTOBOX AB752 HD COMBO
cena: 359,00 zł zobacz opis

OPENBOX SX9 HD COMBO CI+
cena: 639,00 zł zobacz opis

AMIKO ALIEN 2 TRIPLE TUNER
cena: 699,00 zł zobacz opis