Oferta O firmie Regulamin Kontakt Promocje Dostawa i Wysyłka

FREESAT - ANGIELSKA TELEWIZJA SATELITARNA  W POLSCE - FREESAT W POLSCE ORAZ INNE KANAŁY ANGLOJĘZYCZNE

    ANGIELSKIE KANAŁY Z SATELITY W POLSCE
    ZASIĘG SYGNAŁU ANGIELSKIEJ TELEWIZJI 
    JAK ODBIERAĆ ANGIELSKĄ TELEWIZJĘ ?
    JAKA ANTENA DO ANGIELSKIEJ TELEWIZJI ?
    JAKI ODBIORNIK DO ANGIELSKIEJ TELEWIZJI ?
    POZNAJ ANGIELSKĄ TELEWIZJĘ FREESAT
    HISTORIA UTWORZENIA FREESAT-U
    INSTALACJA TELEWIZJI ANGIELSKIEJ 
    ODKRYJ PRAWDZIWĄ TELEWIZJĘ  SATELITARNĄ
    INSTALACJE ANTENOWE MULTIROOM
    TELEWIZJA CYFROWA BEZ ABONAMENTU
    BEZPŁATNA TELEWIZJA SATELITARNA
    BEZPŁATNA TELEWIZJA NAZIEMNA DVB-T
    MONTAŻ I SERWIS ANTEN RTV-SAT
    BEZPŁATNA TELEWIZJA ZAGRANICZNA
    CYFROWE DEKODERY UNIWERSALNE
    ANTENY SATELITARNE
    ANTENY TELEWIZYJNE DVB-T
    CYFROWE ZESTAWY SATELITARNE
    ANGIELSKA TELEWIZJA BEZPŁATNA
    NIEMIECKA TELEWIZJA BEZPŁATNA
    TELEWIZJA NA KARTĘ SMART HD+
    MONTAŻ I WIESZANIE TELEWIZORÓW
    ROZDZIELENIE TV NA KILKA TELEWIZORÓW
    INSTALACJA SYSTEMÓW KINA DOMOWEGO
    RODZIELENIE SYGNAŁU INTERNETU W DOMU
    USTAWIENIE I REGULACJA ANTENY SATELITARNEJ


Odkryj bogatą ofertę progrmowa bezpłatnej angielskiej telewizji satelitarnej Freesat w Polsce ! Oglądaj angielskiej i anglojęzyczne programy telewizyjne i słuchaj angielskiego radia za darmo! Większość angielskich kanałów satelitarnych to programy, których odbiór jest bezpłatny. Wśród licznych programów anglojęzycznych z satelity znajdują się kanały filmowe, muzyczne, poróżnicze, informacyjne oraz kanały rozrykowe dostępne zupełnie bezpłatnie czyli bez umowy o abonament i bez żadnych comiesięcznych opłat-bez kablówek

Instalujemy angielską telewizję satelitarną w Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach i okoliocznych miejscowościach. Oferujemy dekodery, anteny, zestawy odbiorcze. Realizujemy systemy indywidualne oraz zbiorcze instalacje multiroom dla wielu odbiorców.
Angielska telewizja to nasza specjalność - dzięki nam uzyskasz dostęp do największej liczby programów anglojęzycznych!
Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową (do całej Polski i krajów Unii Europejskiej)dekoderów oraz zestawów odbiorczych.

Dzięki antenie satelitarnej możesz odbierać programy angielskiej telewizji satelitarnej w całej Polsce całkowicie BEZPŁATNIE!
Wykonujemy instalacje antenowe umożliwiające odbiór darmowej angielskiej platformy cyfrowej FREESAT oraz innych ciekawych kanałów angielskich lub anglojęzycznych, których odbieranie nie wymaga wykupywania abonamentu żadnej polskiej płatnej platformy.
ANGIELSKA TELEWIZJA


DOSTĘPNA W POLSCE

Nawet mieszkając w Polsce możesz odbierać kanały angielskiej telewizji
cyfrowej nadawane satelitarnie.
Aby oglądać cyfrowe kanały telewizyjne oraz słuchać programów cyfrowego radia z Wielkiej Brytanii  wystarczy tylko posiadać antenę satelitarną oraz odbiornik nazywany w Polsce "dekoderem".
Zakupienie sprzętu satelitarnego (anteny, dekodera itp.) nie wymaga zawierania żadnej umowy o abonament jakiejlolwiek telewizji płatnej (czyli nie potrzebujesz żadnego opłacać abonamentu żadnego NC+ ani Cyfrowego Polsatu!). Zdecydowana większość kanałów angielskich nadawana jest satelitarnie w formie niekodowanej FTA. Niezaszyfrowane programy są DARMOWE co oznacza, że odbiór takich kanałów satelitarnych nie wymaga posiadania żadnej karty abonenckiej jakiejkolwiek płatnej platfomy satelitarnej!
Telewizja satelitarna jest darmowa a niezwykle intensywnie reklamowane i niespotykanie popularne w Polsce płatne platformy satelitarne takie jak Cyfrowy Polsat czy NC+
to jedynie kosztowne kodowane programy stanowiące płatny dodatek opcjonalny do bezpłatnej telewizji cyfrowej dostępnej za pośrednictwem zwykłej anteny satelitarnej.

W przeciwieństwie do Polski w większości krajów Europy
telewizja satelitarna nie jest kojarzona z abonamentami
a większość kanałów satelitarnych to kanały darmowe.ANGIELSKA TELEWIZJA


Angielskie programy telewizyjne i radiowe nadawane z Wysp Brytyjskich oraz Irlandii są transmitowane za pośrednictwem europejskich satelitów ASTRA stacjonujących na pozycji orbitalnej 28.2°E w ramach dwóch ofert - darmowej angielskiej platformy cyfrowej Freesat utworzonej w maju 2008 roku przez brytyjską telewizję publiczną BBC oraz prywatnej płatnej (zakodowanej) platformy cyfrowej Sky UK.
FREESAT to bezpłatna angielska cyfrowa platforma satelitarna, satelitarny odpowiednik dla FREEVIEW czyli angielskiej bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.

W przeciwieństwie do FREEVIEW kanały FREESAT można odbierać dzięki antenie satelitarnej również poza obszarem Wysp Brytyjskich czyli w Europie kontynentalnej a nawet w Polsce. Zasięg sygnału systemu satelitarnego ASTRA 2 działającego na pozycji orbitalnej 28.2°E obejmuje obszar Wysp Brytyjskich ale także wielu krajów Europy Zachodniej a nawet krajów Europy Centralno-Wschodniej takch jak Polska. Możliwość odbioru angielskiej telewizji satelitarnej zależy od jest od tego, w jakiej części Europy mieszkasz.

Mieszkańcy Francji,Niemiec,Belgii,Brukseli,Holandii i części Hiszpanii a także zachodniej części Czech i Słowacji mają prosty i nieograniczony dostęp do sygnału angielskiej telewizji publicznej BBC jak również wszystkich pozostałych ponad 200 kanałów darmowej platformy satelitarnej FREESAT podczas gdy mieszkańcy Krajów na Wschód od Niemiec mają znacznie trudniejszy dostęp do darmowej telewizji z Wysp Brytyjskich ponieważ część programów bezpłatnych-niekodowanych nadawanych w ramach
FREESAT-u ma celowo ograniczony zasięg w Europie Wschodniej poprzez zastosowanie tzw. wiązki kierunkowej UK Spot Beam, której podstawowym celem istnienia jest blokowanie dostępu do darmowych kanałów angielskich, których płatne (zakodowane) mutacje regionalne(przetłumaczone na języki lokalne np. polski ) sprzedawane są w pakietach prywatnych płatnych platform satelitarnych działających i niezwykle prężnie rozwijających się właśnie w krajach Europy Wschodniej.

W tym miejscu warto wspomnieć, że TELEWIZJA PŁATNA czyli PRYWATNE PŁATNE KODOWANE PLATFORMY SATELITARNE są najbardziej popularne w krajach takich jak Polska, Rosja, Rumunia, Bułgaria, Litwa,Łotwa, Estonia  i innych krajach
postkomunistycznej Europy Wschodniej gdzie liczba opłacających abonamenty płatnych telewizji znacznie przewyższa liczbę odbiorców darmowej telewizji satelitarnej a większość kanałów z satelity jest od wielu lat zakodowana dla zysku.


JAK ODBIERAĆ ANGIELSKĄ TELEWIZJĘ ?


Na szczęście nawet mieszkając w tej Centralno-Wschodniej, postkomunistycznej części Europy można odbierać telewizję satelitarną BEZPŁATNIE a oferta programowa darmowych kanałów satelitarnych wcale nie ogranicza się do arabskich kanałów religijnych oraz
włoskich kanałów telezakupowych i wróżek tele-audio znanych wielu milionom abonanentów wszystkich polskich platform satelitarnych.
Jeśli zależy Ci na odbiorze kanałów angielskich oraz anglojęzycznych
to zdecydowanie konieczne jest zainstalowanie lub przestawienie anteny satelitarnej na europejskie satelity Astra 28.2°E ponieważ wszystkie płatne platformy sprzedawane w Polsce (NC+,Cyfrowy Polsat, Orange)
nadawane są z popularnego głównie w krajach arabskich i we Włoszech satelity HotBird 13E, gdzie oferta kanałów nadawanych w języku angielskim jest bardzo ograniczona i sprowadza się wyłącznie do kanałów informacyjnych oraz religijnych co zdecydowanie nie jest zachęcające do oglądania a tym bardziej nie sprzyja nauce języka angielskiego. Programy nadawane z satelity HotBird w języku angielskim to nieliczne międzynarodowe wersje kanałów informacyjnych adresowanych głównie do anglojęzycznych mieszkańców krajów Bliskiego Wschodu i części Europy. Z HotBird-a obok wersji arabskiej nadawana jest anglojęzyczna telewizja AL JAZEERA English czy też rosyjski kanał anglojęzyczny Russia Today oraz irański kanał PRESS TV i inne równie "egzotyczne" z brytyjskiego punktu widzenia kanały niszowe znane Polakom.

Aby odbierać ciekawe angielskie i anglojęzyczne kanały tematyczne
w tym programy nadające filmy i seriale, bajki, emitujące filmy z napisami w języku angielskim a także popularne programy znane z BBC jak min. motoryzacyjny Top Gear,liczne produkcje dokumentalne a także różne filmy kinowe i popularne seriale w języku angielskim zdecydowanie warto zmienić satelitę z arabsko-włoskiego HotBird-a na europejską ASTRĘ.
Warto wiedzieć, że satelita HotBird 13°E jest dedykowany głównie do obsługi karajów arabskich rejonu Bliskiego Wschodu oraz Afryki Północnej. Spośród nielicznych krajów europejskich, które korzystają z tego coraz bardzieś "śmieciowego satelity" korzystają głównie telewizje włoskie oraz polskie płatne platformy satelitarne. HotBird jest idealnym satelitą dla wielbicieli kultury arabskiej oraz pasjonatów włoskich kanałów telezakupowych. Dla osób znających lub uczących się języka angielskiego są zdecydowanie ciekawsze satelity, których odbiór możliwy jest za pośrednictwem anteny satelitarnej w Polsce. Więcej tutaj >> angielskie kanały z satelity 


 regulamin zakupów
 informacje o firmie
 jak kupować ?
 dostawa i wysyłka
 polityka prywatności
 polityka cokies
 sposoby płatności
Freesat - angielska bezpłatna cyfrowa platforma satelitarna w Polsce
Darmowa telewizja cyfrowa - przejdz na darmową telewizję już dzisiaj!
Multiroom - telewizja cyfrowa na wielu telewizorach - zupełnie niezależnie
Dekodery uniwersalne - niezależne dekodery cyfrowe bez abonamentu!
kontakt