Oferta O firmie Kontakt Promocje

DEKODERY TELEWIZJI CYFROWEJ DOSTĘPNE NA WŁASNOŚĆ - BEZ UMOWY I BEZ ABONAMENTU !

    DARMOWA TELEWIZJA CYFROWA
    PROGRAMY DOSTĘPNE BEZPŁATNIE
    INSTALACJA DARMOWEJ TELEWIZJI 
    DEKODER TELEWIZJI CYFROWEJ
    JAK ZAMÓWIĆ ?    INSTALACJE ANTENOWE MULTIROOM
    TELEWIZJA CYFROWA BEZ ABONAMENTU
    BEZPŁATNA TELEWIZJA SATELITARNA
    BEZPŁATNA TELEWIZJA NAZIEMNA DVB-T
    MONTAŻ I SERWIS ANTEN RTV-SAT
    BEZPŁATNA TELEWIZJA ZAGRANICZNA
    CYFROWE DEKODERY UNIWERSALNE
    ANTENY SATELITARNE
    ANTENY TELEWIZYJNE DVB-T
    CYFROWE ZESTAWY SATELITARNE
    ANGIELSKA TELEWIZJA BEZPŁATNA
    NIEMIECKA TELEWIZJA BEZPŁATNA
    TELEWIZJA NA KARTĘ SMART HD+
    MONTAŻ I WIESZANIE TELEWIZORÓW
    ROZDZIELENIE TV NA KILKA TELEWIZORÓW
    INSTALACJA SYSTEMÓW KINA DOMOWEGO
    RODZIELENIE SYGNAŁU INTERNETU W DOMU
    USTAWIENIE I REGULACJA ANTENY SATELITARNEJDEKODER TELEWIZJI CYFROWEJ


Dekoder telewizji cyfrowej to niewielkie urządzenie, które umożliwia odbieranie programów telewizji cyfrowej na każdym, nawet najstarszym telewizorze. Dostępnych jest wiele rodzajów dekoderów cyfrowych, które różnią się liczbą i rodzajem programów jakie odbierają. Najbardziej pospolite dekodery w Polsce to dekodery DVB-T czyli takie, które umożliwiają odbiór podstawowych kanałów polskich dostępnych z nadajników naziemnych i odbieranych poprzez anteny telewizyjne.

Kolejnym typem dekoderów doskonale znanym milonom Polaków są dekodery od cyfrowych platform satelitarnych czyli wszelkiego rodzaju "dekodery polsatu", "dekodery n", "dekodery nc+" , "dekodery orange" oraz inne wynalazki tego typu. Cechą charakterystyczną dla dekoderów platformowych jest ich wygląd (widoczne logo platformy telewizji płatnej, które
jest umieszczone na obudowie i na pilocie). Wszystkie dekodery platform są specyficznie upośledzone technicznie przez platformy. Oznacza to, że ich działanie jest wyjątkowo ograniczone i zdalnie sterowane przez platformę bez wiedzy i zgody użytkownika takiego dekodera (abonenta platformy). Jak i dlaczego dekodery są upośledzone? kliknij tutaj : upośledzone

 
DEKODERY NA WOLNYM RYNKU
(dostępne na własność bez zawierania umowy oraz bez abonamentu)

Dekodery niezależne, czyli takie które nie pochodzą od płatnych platform cyfrowych i nie widnieją na nich oznaczenia tych platform to najmniej znana a zarazem najbardziej liczna grupa dekoderów telewizji cyfrowej. Wbrew pozorom oferta tych dekoderów wcale nie ogranicza się jedynie do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Dekodery DVB-T to tylko jeden z wielu typówdekoderów jakie można zakupić bez potrzeby zawierania umowy i bez kupowania żadnej platformy telewizji płatnej.

PODSTAWOWE RODZAJE NIEZALEŻNYCH DEKODERÓW DO ODBIORU TELEWIZJI CYFROWEJ :

DEKODERY DVB-T - najbardziej znana grupa dekoderów a zarazem jedyny typ dekoderów o którym informowały media przy okazji wprowadzania do Polski naziemnej telewizji cyfrowej w roku 2013. Ten typ dekoderów odbiera tylko programy nadawane naziemnie (wymaga podłączenia anteny telewizyjnej). Ten rodzaj dekoderów wybierany jest przede wszystkim przez osoby uboższe, nieznające języków i nie mające praktycznie żadnych wymagań odnośnie jakości telewizji cyfrowej.
W Polsce dekodery DVB-T zostały przedstawione w mediach jako cyfrowe przystawki do telewizorów ubogich telewidzów.

DEKODERY SATELITARNE (DVB-S/S2) - mało znany typ dekoderów w Polsce - odbiorniki cyfrowej telewizji z satelity, których działanie nie jest zależne od żadnej platformy. Umożliwiają odbieranie programów z dowolnego satelity. Pozwalają na dowolne układanie listy programów , kasowanie stacji, zmianę kolejności wszystkich programów, nagrywanie kanałów. Dekodery te odbierają za darmo programy satelitarne - nie wymagają żadnej karty abonenckiej. Dekodery tego typu są dostępne bez żadnej karty / bez żadnej umowy / bez żadnej aktywacji. Dekoderów tych nie ma w sklepach RTV ani salonach platform telewizji płatnej (celowo) ponieważ są niezależne od platformy, która nie steruje ich działaniem.

DEKODERY UNIWERSALNE (satelitarno-naziemne 2w1)
 - najbardziej ukrywany typ dekoderów cyfrowych w Polsce.
Odbiorniki tego typu umożliwiają połączenie oferty telewizji naziemnej (DVB-T) z kanałami telewizji satelitarnej bezpłatnie.
Kupując dekoder uniwersalny na starcie zyskujesz darmowy dostęp do bogatszej oferty programów niż kanały naziemne.
Oferta bezpłatnych programów dostępnych z takiego dekodera znacznie przewyższa tę, która odbierają dekodery DVB-T. Odbiorniki uniwersalne umożliwiają zarówno odbiór programów z dowolnego satelity jak i kanałów naziemnej TV cyfrowej. Co ważne kanały telewizji naziemneji satelitarnej dostępne są razem w jednym dekoderze na jednej liście programów!
Dekodery uniwersalne dodatkowo wyposażone są w czytnik kart telewizji płatnej (platform cyfrowych). Czytnik ten pozwala na oglądanie programów dowolnej platformy (obsługuje "czyta" karty wielu różnych platform) a nie tylko jednej platformy.
Działanie dekodera nie jest uzależnione od karty - bez karty odbierasz zawsze darmowe kanały czyli setki stacji cyfrowej telewizji satelitarnej oraz programy naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Jeśli zechcesz odbierać platformę wystarczy karta. DEKODERÓW UNIWERSALNYCH  także nie sprzedają sklepy RTV ani salony płatnych platform satelitarnych.

Prowadzimy sprzedaż cyfrowych dekoderów uniwersalnych oraz niezależnych dekoderów satelitarnych HD.
Jesteśmy niezależnym serwisem - nie reprezentujemy żadnej platformy telewizji płatnej! Nie zawieramy umów o abonament i jako jedni z nielicznych mówimy o telewizji cyfrowej obiektywnie BEZ PROPAGANDY TV płatnej.


Pobierz wykaz programów bezpłatnej telewizji cyfrowej FTA (dostępnych bez karty!)


Aby zobaczyć dekodery UNIWERSALNE >> kliknij tutaj <<
 regulamin zakupów
 informacje o firmie
 jak kupować ?
 dostawa i wysyłka
 polityka prywatności
 polityka cookies
 sposoby płatności
Freesat - angielska bezpłatna cyfrowa platforma satelitarna w Polsce
Darmowa telewizja cyfrowa - przejdz na darmową telewizję już dzisiaj!
Multiroom - telewizja cyfrowa na wielu telewizorach - zupełnie niezależnie
Dekodery uniwersalne - niezależne dekodery cyfrowe bez abonamentu!
kontakt