Oferta O firmie Kontakt Promocje

DEKODERY TELEWIZJI CYFROWEJ DOSTĘPNE NA WŁASNOŚĆ - DOSTĘPNE BEZ UMOWY I BEZ ABONAMENTU !

    DARMOWA TELEWIZJA CYFROWA
    PROGRAMY DOSTĘPNE BEZPŁATNIE
    INSTALACJA DARMOWEJ TELEWIZJI 
    DEKODER TELEWIZJI CYFROWEJ
    JAK ZAMÓWIĆ ?    INSTALACJE ANTENOWE MULTIROOM
    TELEWIZJA CYFROWA BEZ ABONAMENTU
    BEZPŁATNA TELEWIZJA SATELITARNA
    BEZPŁATNA TELEWIZJA NAZIEMNA DVB-T
    MONTAŻ I SERWIS ANTEN RTV-SAT
    BEZPŁATNA TELEWIZJA ZAGRANICZNA
    CYFROWE DEKODERY UNIWERSALNE
    ANTENY SATELITARNE
    ANTENY TELEWIZYJNE DVB-T
    CYFROWE ZESTAWY SATELITARNE
    ANGIELSKA TELEWIZJA BEZPŁATNA
    NIEMIECKA TELEWIZJA BEZPŁATNA
    TELEWIZJA NA KARTĘ SMART HD+
    MONTAŻ I WIESZANIE TELEWIZORÓW
    ROZDZIELENIE TV NA KILKA TELEWIZORÓW
    INSTALACJA SYSTEMÓW KINA DOMOWEGO
    RODZIELENIE SYGNAŁU INTERNETU W DOMU
    USTAWIENIE I REGULACJA ANTENY SATELITARNEJDEKODER BEZ ABONAMENTU !


Zakupienie dekodera telewizji cyfrowej nie zmusza do zawierania umowy ani do opłacania abonamentu i generalnie jest równie proste jak kupno nowego odkurzacza, pralki czy suszarki do włosów. Aby zakupić dekoder nie trzeba wcale wybierać żadnej płatnej platformy ponieważ dekodery cyfrowe dostępne są na własność w zwykłych sklepach RTV-AGD jak każdy inny domowy sprzęt elektroniczny.
Kupno dekodera cyfrowego to tylko jednorazowy wydatek, nie ma żadnych dalszych opłat, doładowań,abonamentu itp.  Dekodery telewizji cyfrowej dostępne są na wolnym rynku czyli nie trzeba ich kupować w salonach płatnych platform cyfrowych, które zajmują się tylko sprzedażą abonamentów telewizji płatnej (czyli platform). Niezależny dekoder cyfrowy oferuje znacznie więcej możliwości odbiorczych i multimedialnych niż dekodery platform satelitarnych.

Aby używać dekodera , czyli odbierać programy telewizji cyfrowej nie potrzebujesz żadnej karty abonenckiej ani aktywacji! Wystarczy tylko zakupić dekoder, podłączyć do anteny
i już można odbierać darmowe programy telewizji cyfrowej. Darmowe programy telewizji cyfrowej to nie tylko programy naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Oferta dekoderów dostępnych na własność bez umowy i bez abonamentu obejmuje szerg różnych odbiorników - naziemnych, satelitarnych oraz uniwersalnych (czyli satelitarno-naziemnych). Praktycznie każdy dekoder można dopasować do potrzeb odbiorcy. Różnorodość modeli dekoderów cyfrowych jest podobnie duża jak w przypadku wielu innych urządzeń elektronicznych, które różnią się nie tylko ceną ale też możliwościami jakie zapeweniają użytkownikowi tych sprzętów.


DEKODER CYFROWY CZY TERMINAL ?


Jeżeli do tej pory słowo "dekoder" kojarzyło Ci się automatycznie z "dekoder polsatu", "dekoder nc+" itp. i być może posiadasz właśnie takie specyficzne urządzenie pochodzące od płatnej platformy cyfrowej to warto abyś wiedział, że masz do czynienia z terminalem czyli tzw. dekoderem dedykowanym czyli najbardziej upośledzonym technicznie typem cyfrowych dekoderów satelitarnych.
Wszystkie płatne platformy cyfrowe w Polsce oferują tylko takie upośledzone odbiorniki (terminale). Najważniejszą cechą tego typu urządzeń oprócz widocznej na obudowie nazwy / logo płatnej platformy są bardzo licnze ograniczenia które znacząco zmniejszają możliwości odbioru programów.

Podstawowym ograniczeniem typowym dla wszelkich typów dekoderów NC+, N, Cyfry+, Orange, Cyfrowego Polsatu itp. jest brak możliwości samodzielnego układania programów oraz narzucona odgórnie kolejność listy której nie da się zmienić. Dekoder cyfrowy od platformy nie działa bez karty abonenckiej lub gdy karta nie jest opłacona abonamentem.
Wtedy dekoder jest zablokowany i nie odbiera żadnych stacji telewizyjnych (nawet takich, których odbiór jest darmowy).
Dekodery platformowe (terminale) to praktycznie najbardziej rozpowszechnione urządzenia doskonale znane i obecne w milionach polskich domów ponieważ są one jako jedyne reklamowane w mediach i usilnie wciskane przez każdą z płatnych platform przy umowie. Dekodery platform to najprościej mówiąc odbiorniki cyfrowe, których zasadnicza funkcja sprowadza się do odbioru programów danej platformy telewizji płatnej. Dekodery platformowe celowo nie obslugują kart innych platform satelitarnych oraz blokują odbiór kanałów nadawanych z innych satelitów.  Oznacza to, że wybierając dekoder platformy skazujesz się na narzuconą odgórnie listę "jedynie słusznych programów", której nie możesz zmienić oraz dekoder, który nie nadaje się do niczego bez opłaconej karty abonenckiej. Warto wiedzieć, że po zakończeniu umowy o abonament karta zostanie wyłączona i trzeba ją oddać operatorowi płatnej platformy, której logo jest na niej widoczne. Dekoder platformowy bez karty abonenckiej jest zablokowany i nadaje się jedynie na gustowną podstawkę pod kwiatek albo bezużyteczną dekorację teatralną. Dekoder platformowy jest najgorszym typem dekoderów cyfrowych.


CYFROWY DEKODER UNIWERSALNY


Zapewne znasz już lub być może masz nawet teraz "dekoder DVB-T" czyli odbiornik programów naziemnej telewizji cyfrowej MPEG-4.
Oferta naziemnej telewizji jest jednak dość uboga programowo i dostępna tylko z anteny telewizyjnej (naziemnej/siatkowej itp. itd.). Większa liczba kanalów dostępna jest na satelicie czyli z anteny satelitarnej , ale takiej nie podłączysz do swojego dekodera DVB-T gdyż po prostu nie obsługuje on takich częstotoliwości i niczego nie odbierze. Wyobraź sobie teraz taki dekoder, który umożliwia zarówno odbiór telewizji naziemnej jak i satelitarnej jednocześnie razem na jednej wspólnej liście. Wszystkie programy
telewizji cyfrowej (naziemne i satelitarne) dostępne razem przy użyciu tylko jednego pilota. Dekoder, który możesz podłączyć do dowolnego telewizora, bez względu na to czy jest to stary "kineskopowiec" czy nowoczesny LED.

Dekoder, który odbiera darmową telewizję satelitarną i naziemną zawsze czyli bez żadnej karty, bez żadnych doładowań, aktywacji lub innych atrakcji. Dekoder, który pozwala na swobodne układanie kolejności kanałów na liście (sam możesz dowolnie ustalać kolejność programów, które lubisz). Dekoder, który umożliwia nagrywanie programów wraz z możliwością przeniesienia takich nagrań do komputera PC, pozwala na nagrywanie jednego programu podczas oglądania zupełnie innej stacji na ekranie telewizora. Dekoder, który nie wymaga wcale żadnej platformy aby odbierać ponad 40 kanałów polskich oraz kilkaset zagranicznych, pozwala na odbiór telewizji z dowolnego satelity
a dodatkowo obsługuje karty abonenckie wielu różnych platform pozwalając tym samym na odbiór dowolnej platformy satelitarnej. Taki dekoder, który umożliwi Ci swobodne wyszukiwanie kanałów, nawet po nazwie tak jak szukasz numeru telefonu w telefonie komórkowym. Zdziwiony? Takie dekodery istnieją 
i są dostępne na własność bez potrzeby opłacania abonamentu platform telewizji płatnej oraz bez zawierania żadnej wielomiesięcznej umowy! Dekodery uniwersalne są dostępne na wolnym rynku (czyli nie w platformach) dlatego nie znajdziesz ich na półce sklepu RTV czy hipermarketu w którym bezproblemowo trafisz na punkt sprzedaży abonamentów telewizji płatnej NC+ czy Cyfrowego Polsatu. Ten typ dekoderów jest chyba najbardziej tajnym z wszystkich dekoderów w Polsce ponieważ o jego istnieniu zupełnie nie informują media telewizyjne ale na szczęście można taki dekoder zakupić w sklepach specjalistycznych branży satelitarnej (np. u nas : extremesat.pl).
Zakupienie dekodera nie zmusza do kupowania żadnej platformy telewizji płatnej. Oznacza to, że dekoder jest takim samym sprzętem jak odtwarzacz płyt DVD czy zestaw kina domowego - dostępnym na własność bez umowy i bez comiesięcznych dodatkowych opłat!
Aby zakupić dekoder nie musisz wcale wybierać żadnego operatora telewizji płatnej (czyli żadnej NC+ ani innego Cyfrowego Polsatu). 

Aby zobaczyć oferowane przez nas cyfrowe dekodery uniwersalne kliknij tutaj : >> cyfrowe dekodery uniwersalne  <<

zobacz także : regulamin zakupów
 informacje o firmie
 jak kupować ?
 dostawa i wysyłka
 polityka prywatności
 polityka cookies
 sposoby płatności
Freesat - angielska bezpłatna cyfrowa platforma satelitarna w Polsce
Darmowa telewizja cyfrowa - przejdz na darmową telewizję już dzisiaj!
Multiroom - telewizja cyfrowa na wielu telewizorach - zupełnie niezależnie
Dekodery uniwersalne - niezależne dekodery cyfrowe bez abonamentu!
kontakt