Oferta O firmie Kontakt Promocje

DEKODERY TELEWIZJI CYFROWEJ DOSTĘPNE NA WŁASNOŚĆ - DOSTĘPNE BEZ UMOWY I BEZ ABONAMENTU !

    DARMOWA TELEWIZJA CYFROWA
    PROGRAMY DOSTĘPNE BEZPŁATNIE
    INSTALACJA DARMOWEJ TELEWIZJI 
    DEKODER TELEWIZJI CYFROWEJ
    JAK ZAMÓWIĆ ?    INSTALACJE ANTENOWE MULTIROOM
    TELEWIZJA CYFROWA BEZ ABONAMENTU
    BEZPŁATNA TELEWIZJA SATELITARNA
    BEZPŁATNA TELEWIZJA NAZIEMNA DVB-T
    MONTAŻ I SERWIS ANTEN RTV-SAT
    BEZPŁATNA TELEWIZJA ZAGRANICZNA
    CYFROWE DEKODERY UNIWERSALNE
    ANTENY SATELITARNE
    ANTENY TELEWIZYJNE DVB-T
    CYFROWE ZESTAWY SATELITARNE
    ANGIELSKA TELEWIZJA BEZPŁATNA
    NIEMIECKA TELEWIZJA BEZPŁATNA
    TELEWIZJA NA KARTĘ SMART HD+
    MONTAŻ I WIESZANIE TELEWIZORÓW
    ROZDZIELENIE TV NA KILKA TELEWIZORÓW
    INSTALACJA SYSTEMÓW KINA DOMOWEGO
    RODZIELENIE SYGNAŁU INTERNETU W DOMU
    USTAWIENIE I REGULACJA ANTENY SATELITARNEJDEKODER BEZ UMOWY I BEZ ABONAMENTU !


Zakupienie dekodera telewizji cyfrowej jest równie proste jak kupno nowego odkurzacza czy skokowirówki co oznacza, że jest to tylko jednorazowy wydatek , który nie zmusza do ponoszenia żadnych dodatkowych comiesięcznych opłat! Dekoder telewizji cyfrowej to takie samo urządzenie elektroniczne jak odtwarzacz DVD czy każdy inny sprzęt RTV/AGD dostępny na własność bez zawierania żadnej umowy i bez żadnych zobowiązań. Aby zakupić dekoder satelitarny wcale nie musisz wybierać żadnego operatora telewizji płatnej (czyli nie potrzebujesz kupować platformy telewizji płatnej np. NC+, Cyfrowy Polsat itp. itd.) Sprzęt do odbioru telewizji satelitarnej dostępny jest na własność bez umowy - tak jak pralka czy odkurzacz! Płatne platformy cyfrowe to jedynie opcjonalny dodatek do dekodera w postaci karty abonenckiej operatora.

Dekodery to szereg wielu różnych modeli różniących się ceną, możliwościami, jakością działania. Te urządzenia są podobnie różnorodne jak telewizory
i inny sprzęt elektroniczny
dostępny w sklepach RTV.

Dekodery satelitarne oraz uniwersalne (satelitarno-naziemne) produkuje wielu różnych producentów.

Dekodery niezależne, czyli takie, ktrórych nie oferują platformy płatne i które można kupić bez żadnej umowy stanowią chyba najbardziej tajny rodzaj sprzętu RTV w Polsce.
Całkowity brak informacji w mediach na temat niezależnych dekoderów satelitarnych i dekoderów uniwersalnych wynika
z faktu, że w Polsce dominującą pozycję zajmują prywatne płatne platformy satelitarne oferujące niezwykle intensywnie swoje specjalne dekodery "szczególnej troski" czyli najbardziej upośledzone technicznie dekodery cyfrowe (tzw. terminale).


RODZAJE DEKODERÓW TELEWIZJI CYFROWEJ


Dekodery cyfrowe to szeroka gama odbiorników, które różnią się oferowanymi funkcjami oraz ceną. Najbardziej pospolite a zarazem najbardziej znane w Polsce są tzw. dekodery dedykowane czyli dekodery platform telewizji płatnej zwane także terminalami. Ten typ dekoderów jest powszechnie reklamowany i "wciskany" przez wszystkich operatorów telewizji płatnej zawsze przy podpisywaniu umowy o abonament. Dekodery platformowe wciskane są często także "przy okazji" sprzedaży bezabonamentowych usług dostępu do kanałów telewizji płatnej takich jak "telewizja na kartę", "n na kartę" itp.

Dekodery "platformowe" to ten typ dekoderów, który jest najbardziej znany milonom Polaków ponieważ tego typu wynalazki czyli np. "dekoder polsatu", "dekoder n", dekoder cyfra+", dekoder orange" , "dekoder telewizji na kartę" to bardzo często jedyny rodzaj dekoderów znany w polskich domach. Dekodery platformowe są powszechnie znane gdyż są intensywnie reklamowane i oferowane za "złotówkę" albo dosłownie za darmo przy podpisaniu umowy o abonamet telewizji płatnej.

Poza charakterystycznym wyglądem z widocznym logo platformy dekodery tego typu wyróżniają się najbardziej ograniczonymi możliwościami odbiorczymi spośród wszystkich dekoderów cyfrowych jakie są sprzedawne.
Poważne upośledzenie techniczne tych odbiorników jest zamierzone i ma na celu uwarunkowanie działania takiego dekodera od finansowania platformy telewizji płatnej. Niezwykle "szczęśliwi" posiadacze/użytkownicy dekoderów platform są zmuszeni do opłacania abonamentu platform lub "doładowywania"karty (czyli także dokonywania płatności). Dekodery platformowe są całkowicie uzależnione od obecności karty abonenckiej (bez karty lub gdy karta jest nieopłacona) sprzęt tego typu nie działa (jest celowo zablokowany przez operatora telewizji płatnej). Kolejne ogranicznenia występujące w tych dekoderach to min. brak możliwości układania własnej kolejności programów (obecność twardej narzuconej odgórnie listy kanałów "jedynie słusznych" ustalonej przez platformę - kolejności tych kanałów nie da się zmienić a co więcej dodanie do takiej listy nowych programów (np. darmowych z innych satelitów Astra, itp.) jest praktycznie niemożliwe - zablokowane.
Zakres upośledzenia technicznego dekoderów platformowych jest znacznie większy niż cechy opisane powyżej.

Bardziej szczegółowe informacje o dekoderach platform tutaj :dekoder niezależny czy dekoder "platformowy"? DEKODERY NIEZALEŻNE (CZYLI NIE "PLATFORMOWE")Dekodery niezależne to odbiorniki cyfrowej telewizji dostępne na wolnym rynku czyli takie, których zakupienie nie jest wcale obarczone koniecznością zawierania umowy o abonament jakiejkolwiek telewizji płatnej. Dekodery niezależne to szeroka gama urządzeń o różnych cenach i funkcjach. Dekodery niezależne to zarówno najprostsze odbiorniki cyfrowej telewizji naziemnej (tzw. dekodery DVB-T) jak również dekodery satelitarne i dekodery uniwersalne czyli satelitarno-naziemne.
Dekodery niezależne (dostępne bez umowy i abonamentu)
to zatem nie tylko "dekodery DVB-T" do telewizji naziemnej
o których istnieniu łaskawie poinformowano społeczeństwo podczas kampanii informacyjnej na temat cyfryzacji telewizji.

Warto wiedzieć, że przy okazji cyfryzacji telewizji w Polsce całkowicie pominięto lub celowo przemilczano dostępność dekoderów satelitarnej telewizji cyfrowej czy też dekoderów uniwersalnych (odbierających zarówno kanały naziemne jak
i programy satelitarne). W prakyce oznacza to, ze przejście
na odbiór telewizji cyfrowej wbrew pozorom nie ogranicza
się do wyboru pomiędzy telewizją naziemną a platformami telewizji płatnej a oferta programowa darmowej telewizji jest znacznie bogatsza niż programy naziemnej telewizji cyfrowej.

Prowadzimy sprzedaż niezależnych cyfrowych dekoderów uniwersalnych. Zakup dekodera nie zobowiazuje do opłacania abonamentu żadnej płatnej platformy satelitarnej lub telewizji kablowej. Dekodery uniwersalne oferują wiele możliwości jakie są niedostępne w przypadku popularnych w Polsce upośledzonych dekoderów oferowanych przez platformy cyfrowe.

DEKODERY UNIWERSALNE (satelitarno-naziemne 2w1)  - najbardziej ukrywany typ dekoderów cyfrowych w Polsce.
Odbiorniki tego typu umożliwiają połączenie oferty telewizji naziemnej (DVB-T) z kanałami telewizji satelitarnej bezpłatnie.
Kupując dekoder uniwersalny na starcie zyskujesz darmowy dostęp do bogatszej oferty programów niż kanały naziemne.
Oferta bezpłatnych programów dostępnych z takiego dekodera znacznie przewyższa tę, która odbierają dekodery DVB-T. Odbiorniki uniwersalne umożliwiają zarówno odbiór programów z dowolnego satelity jak i kanałów naziemnej TV cyfrowej. Co ważne kanały telewizji naziemneji satelitarnej dostępne są razem w jednym dekoderze na jednej liście programów!
Dekodery uniwersalne dodatkowo wyposażone są w czytnik kart telewizji płatnej (platform cyfrowych). Czytnik ten pozwala na oglądanie programów dowolnej platformy (obsługuje "czyta" karty wielu różnych platform) a nie tylko jednej platformy.
Działanie dekodera nie jest uzależnione od karty - bez karty odbierasz zawsze darmowe kanały czyli setki stacji cyfrowej telewizji satelitarnej oraz programy naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Jeśli zechcesz odbierać platformę wystarczy karta. DEKODERÓW UNIWERSALNYCH  także nie sprzedają sklepy RTV ani salony płatnych platform satelitarnych.

 regulamin zakupów
 informacje o firmie
 jak kupować ?
 dostawa i wysyłka
 polityka prywatności
 polityka cookies
 sposoby płatności
Freesat - angielska bezpłatna cyfrowa platforma satelitarna w Polsce
Darmowa telewizja cyfrowa - przejdz na darmową telewizję już dzisiaj!
Multiroom - telewizja cyfrowa na wielu telewizorach - zupełnie niezależnie
Dekodery uniwersalne - niezależne dekodery cyfrowe bez abonamentu!
kontakt