Oferta O firmie Regulamin Kontakt Promocje Dostawa i Wysyłka

INSTALACJE ANTENOWE MULTIROOM - TELEWIZJA NA WIELU TELEWIZORACH W CAŁYM DOMU Z JEDNEJ ANTENY!

    WYBIERZ RODZAJ BUDYNKU / INSTALACJI TV :

WARTO WIEDZIEĆ     INSTALACJE ANTENOWE MULTIROOM
    TELEWIZJA CYFROWA BEZ ABONAMENTU
    BEZPŁATNA TELEWIZJA SATELITARNA
    BEZPŁATNA TELEWIZJA NAZIEMNA DVB-T
    MONTAŻ I SERWIS ANTEN RTV-SAT
    BEZPŁATNA TELEWIZJA ZAGRANICZNA
    CYFROWE DEKODERY UNIWERSALNE
    ANTENY SATELITARNE
    ANTENY TELEWIZYJNE DVB-T
    CYFROWE ZESTAWY SATELITARNE
    ANGIELSKA TELEWIZJA BEZPŁATNA
    NIEMIECKA TELEWIZJA BEZPŁATNA
    TELEWIZJA NA KARTĘ SMART HD+
    MONTAŻ I WIESZANIE TELEWIZORÓW
    ROZDZIELENIE TV NA KILKA TELEWIZORÓW
    INSTALACJA SYSTEMÓW KINA DOMOWEGO
    RODZIELENIE SYGNAŁU INTERNETU W DOMU
    USTAWIENIE I REGULACJA ANTENY SATELITARNEJ

ogląaj cyfrową telewizję satelitarną i naziemną DVB-T w wielu pokojach - multiroom oferuje możliwość niezależnego odbioru programów w całym budynku mieszkalnym z jednej centralnej anteny. Telewizja cyfrowa dla wielu odbiorców niezależnie z jednej centralnej anteny w domu
Zbiorcza cyfrowa instalacja antenowa multiroom umożliwia wszystkim odbiorcom niezależny, także równoczesny odbiór programów zastępując całkowicie montaż anten indywidualnych (satelitarnych i telewizyjnych) na obiekcie. Nowoczesna instalacja antenowa w budynku dostarcza sygnał cyfrowej telewizji do wszystkich gniazd antenowych RTV-SAT - niezależnie od liczby odbiorców / pokojów.

Zakup i zainstalowanie centralnego systemu antenowego MULTIROOM dla budynku nie zmusza do zawierania umowy
o abonament ani nie generuje żadnych dodatkowych comiesięcznych opłat na rzecz platform cyfrowych lub kablówek.
Całkowity koszt multiroom to jednorazowa opłata za urządzenia odbiorcze (np. anteny oraz dekodery) i usługę montażu nie ma żadnych dalszych comiesięcznych opłat za odbieranie programów telewizji cyfrowej (SAT/DVB-T) w całym domu. Zainstalowanie systemu multiroom nie zmusza do wykupywania płatnej usługi "multiroom" oferowanej przez prywatne koncerny telewizji płatnej (platformy cyfrowe oraz sieci telewizji kablowej). Oferujemy MULTIROOM BEZ ABONAMENTU!

Instalacja antenowa multiroom czyli nowoczesny centralny system antenowy RTV-SAT pozwala na oglądanie kanałów telewizji cyfrowej na wielu telewizorach i wielu dekoderach.

Działanie zbiorczej instalacji antenowej multiroom powoduje, że w każdym gniazdku antenowym dostępny jest sygnał TV cyfrowej (satelitarnej i naziemnej) a dodatkowo dostępne
są programy radiowe w tym kanały cyfrowego radia DAB+.

Instalacja systemu multiroom dla budynku umożliwia:
  • odbiór programów naziemnej teleiwzji cyfrowej DVB-T
  • odbiór programów satelitarnej telewizji cyfrowej
  • używanie NC+,Cyfrowy Polsat, Orange, TNK...
  • odbieranie darmowych TV z satelity Hot Bird 13E
  • odbieranie darmowych kanałów z satelity Astra 19.2E
  • odbieranie programów cyfrowego radia DAB+
  • odbieranie kanalów radiowych UKF/FM
  • podgląd z kamer monitoringu na ekranie telewizora

MULTIROOM BEZ ABONAMENTU!


Zakupienie systemu multiroom to tylko jednorazowy wydatek, który nie zmusza do zawierania umowy o abonament telewizji płatnej (czyli płatnych platorm satelitarnych lub telewizji kablowej). Oznacza to, że aby zainstalować system multiroom wcale nie potrzebujesz kupować abonamentu telewizji płatnej (nie musisz mieć ani kupować żadnego Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange itp.)

Od razu po zainstalowaniu systemu multiroom możesz odbierać programy darmowej telewizji cyfrowej : ponad 40 kanałów polskich oraz kilkaset zagranicznych programów satelitarnej telewizji cyfrowej dostępnych zawsze - bez comiesięcznych opłat czyli bez ponoszenia dodatkowych opłat na rzecz prywatnych płatnych platform satelitarnych lub kablówek!Cyfrowy system antenowy multiroom zapewnia dostęp do sygnału satelitów HotBird 13E,Astra 19.2E oraz kanałów naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T i radia w całym domu.

Nasze instalacje antenowe multiroom umożliwiają korzystanie z dekoderów wszystkich polskich platform satelitarnych. Do odbioru programów darmowej telewizji satelitarnej i naziemnej DVB-T możesz użyć dekodera uniwersalnego (satelitarno-naziemnego), który jest dostępny u nas w sprzedaży na własność, bez umowy, bez abonamentu i bez żadnych dodatkowych comiesięcznych opłat.
Programy naziemnej telewizji cyfrowej odbierane są bezpośrednio przez telewizory (bez potrzeby instalowania dekoderów) ponieważ współcześnie sprzedawane telewizory (od około 5 lat) posiadają już wbudowany wewnątrz tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.


MULTIROOM NC+ I CYFROWY POLSAT


Wielbiciele comiesięcznych rachunków,wielomiesięcznych umów oraz ponoszenia dodatkowych opłat za odbieranie programów mogą zawsze skorzystać z dodatkowo płatnej usługi multiroom oferowanej przez prywatne płatne platformy cyfrowe. Oferowany przez nas system antenowy multiroom umozliwia odbieranie zarówno darmowej telewizji cyfrowej (satelitarnej i naziemnej) jak i korzystanie z ofert niespotykanie popularnych w Polsce płatnych platform satelitarnych (w  tym także z ich usług płatnego abonanamentu multiroom).


Warto wiedzieć : płatne platformy cyfrowe pod nazwą "multiroom" oferują jedynie usługę udostępnienia dodatkowego dekodera wraz z dodatkową comiesięczną opłatą doliczaną każdego miesiąca do abonamentu danej platformy. Opłata comieięczna
za każdy dodatkowy dekoder platformowy może wynosić od 15 do nawet 25zł miesięcznie. Usługa platform nie obejmuje wykonania systemu antenowego a niezależnie od liczby posiadanych dekoderów w domu, żaden z nich nie będzie działać bez sygnału z anteny.

Wykonujemy cyfrowe instalacje antenowe multiroom umożliwiające swobodny dostęp do programów telewizji cyfrowej (satelitarnej oraz naziemnej DVB-T) w wielu pokojach domu jednorodzinnego / wielorodzinnego lub budynku wielomieszkaniowego. Zainstalowanie systemu multiroom zastępuje montaż od kilku do nawet kilkudziesięciu anten w przypadku domów wielorodzinncyh lub nawet do 500 anten satelitarnych i telewizyjnych w przypadku budownictwa wielomieszkaniowego (bloki, osiedla budynków wielomieszkaniowych).


warto wiedzieć : regulamin zakupów
 informacje o firmie
 jak kupować ?
 dostawa i wysyłka
 polityka prywatności
 polityka cokies
 sposoby płatności
Freesat - angielska bezpłatna cyfrowa platforma satelitarna w Polsce
Darmowa telewizja cyfrowa - przejdz na darmową telewizję już dzisiaj!
Multiroom - telewizja cyfrowa na wielu telewizorach - zupełnie niezależnie
Dekodery uniwersalne - niezależne dekodery cyfrowe bez abonamentu!
kontakt